איך לבחור עו"ד לענייני פיצויים מגרמניה?

איך לבחור עו"ד לענייני פיצויים מגרמניה?

החל משנת 1975 נכנס לתוקף חוק חדש המאפשר לניצולי שואה רבים לקבל פיצויים בגין הפרעות הקשים אותם הם עברו בגרמניה הנאצית. הפיצויים ניתנים על ידי הממשלה הגרמנית ועל מנת לקבל אותם יש צורך בהגשת בקשה מסודרת הכוללת מילוי טופס בקשה וכן צירוף מספר מסמכים רלוונטיים. כמובן שניתן להגיש את הבקשה באופן עצמאי אך על מנת לדעת בבטחה כי אתם אכן מגישים אותה נכונה וכי כל הטפסים המעידים על זכאותכם אכן נמצאים בידיכם מומלץ לבחור בעורך דין מקצועי אשר ילווה אתכם לאורכו של התהליך.

מהו תפקידו של עו"ד לענייני פיצויים?

כמו כל הליך בירוקרטי גם תביעת פיצויים מגרמניה דורשת מאתנו המון זמן ואנרגיה. פעמים רבות אנו אמנם יכולים לעשות זאת בעצמנו אך אין ספק כי עזרתו של עורך דין תהפוך את הגשת התביעה לרצינית ומסודרת יותר. עו"ד לענייני פיצויים ילווה אתכם החל מהשלבים הראשוניים ביותר של הגשת הבקשה ועד לרגע קבלת הקצבה. עו"ד ימלא עבורכם את הטפסים בשפה הנדרשת ויצרף את כל הטפסים הרלוונטיים לבקשה. פעמים רבות חלק מהטפסים חסרים לנו וביכולתו של עורך הדין לאתר ולמצוא אותם. כמו כן, עורך הדין יודע מהי הדרך האטרקטיבית והנכונה ביותר למלא את הטופס, היכן צריך להדגיש פרטים מסוימים והיכן לא. עזרתו של עורך דין תגדיל באופן משמעותי את סיכויי קבלת הבקשה שלכם.

טיפים לבחירת עורך דין

כמובן שבחירת עורך הדין היא בחירה חשובה מאוד. עורך דין נכון יקדם אתכם אל עבר המטרה בצעדי ענק ולכן על מנת לדעת שאתם בוחרים נכונה שימו לב למספר טיפים חשובים:

  • המלצות- אתם אינכם הראשונים ולא האחרונים לצערנו שמגישים בקשת פיצויים. חפשו אחר המלצות דרך חברים, קרובים ואפילו בני משפחה אחרים.
  • ביקורות- כיום האינטרנט בכלל והרשתות החברתיות בפרט מלאות בביקורות, המלצות או דיס המלצות. בררו לגבי מספר עורכי דין, בקרו באתר הפרטי שלהם והתרשמו מהמילים אשר נכתבו על ידי לקוחות עבר.
  • שיחה- כמובן שהדרך הנכונה ביותר להתרשם מהאדם איתו אתם עתידים לעבוד היא על ידי שיחת טלפון. חייגו למספר עורכי דין, שוחחו עימם ובדקו מי מהם הוא העורך דין הנכון בעבורכם.

איך לבחור עו"ד לענייני פיצויים מגרמניה?

הגשת התביעה

לאחר שבחרתם את עורך הדין הנכון והמדויק ביותר בעבורכם תהליך הגשת בקשת התביעה יהפוך להיות פשוט וקל יותר. כל שעליכם לעשות הוא למסור לעורך הדין שלכם את כל הפרטים הרלוונטיים והוא יטפל בעבורם בכל השאר. אין ספק כי מדובר בתהליך לא נעים אשר לבטח מעורר זיכרונות אותם אתם כבר רוצים לשכוח אך אל לכם לוותר על זכותכם לקבלת כל פיצוי ולו הקטן ביותר אשר מגיע לכם. במידה ואתם מחפשים אחר הדרך הנכונה לפתוח בהליך הגשת תביעת פיצויים השאירו הודעה עוד היום במשרד עו"ד סיבר ווייצקר ואנו נשמח לחזור אליכם עם כל התשובות הרלוונטיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *